2D/3D Animasyon ve Modelleme

Ürün ve Hizmetlerimiz / 2D/3D Animasyon ve Modelleme

3D Tasarım ve Animasyon

3D modelleme, hayalini kurduğumuz nesnelerin veya mekanların 3 boyutlu olarak dijital ortama aktarılmasıdır. Üç boyutlu modellemeler artık her sektörde kullanılan bir yöntem haline gelmiştir.

Günümüzde, pazarlamanın en etkin aktörlerinden biri 3D modellemedir. Artık insanlar 3D model üzerinden daha yapımına başlanılmadan, alacakları ürünün her türlü açıdan nasıl görüneceğini görme imkanına sahip olabilmektedirler. 3D modelleme, insanlara kararlarını kolay verebilme ve daha çok detay inceleyebilme imkanı sunmaktadır.

Özellikle 3D yazıcıların yaygınlaşmasıyla, mühendisler, sanatçılar veya hobi severler projelerinde gereken parçaların 3D modellemesini yaptıktan sonra çıktısını alabilmektedirler. Bu imkanlar 3D modellemenin önemini arttırmıştır.

Siz de ürünlerinizin daha üretim aşamasına geçmeden nasıl görüneceğini görmek istiyorsanız veya projenizde kullanmak üzere tasarladığınız parçaların 3D yazıcıdan çıkartmaya uygun modellerine ihtiyaç duyuyorsanız bizler sizin için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

3D Modellemenin En Çok Kullanıldığı Alanlar


İnşaat Sektörü


İç Mimari


Film Yapım


Reklam Sektörü

İletişim

Whatsapp : +90 (546) - 913 3401

E-Posta : iletisim@modsoftbilisim.comHakkımızda

Modsoft Bilişim Teknolojileri ve Arge San.Tic.Ltd.Şti., titiz, disiplinli ve akılcı yaklaşımı ile yazılım sorunlarına pratik çözümler getiren, girişimlerinde müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket eden, yenilik ve teknolojilere açık, araştırma ve geliştirmeyi kendine alışkanlık haline getirmiş bir oluşumdur.