Mobil Çözümler

Ürün ve Hizmetlerimiz / Mobil Çözümler

Mobil Uygulamalar

Geçtiğimiz son beş sene içince mobil uygulamaların hayatımızı ne kadar değiştirdiğini hepimiz gördük. Değerli futurist Sayın Alphan Manas'ın da dediği gibi teknolojik hayatımız "WEB" dünyasından "APP" dünyasına doğru değişmektedir.

Bu dünyada yer almak için sahip olmanız gereken ve keşfetmeniz gereken en önemli husus insanların gereksinimleri ve yaratıcı düşüncenizdir. Gerçekleştireceğiniz bir mobil uygulama sayesinde çok kısa süre içinde çok yüksek sayıda kişiye kolaylıkla ulaşabilir, hiç bir emek sarfetmeden milyonlarca lira kazanabilirsiniz.

Bir fikriniz var ve bunu mobil hale getirmek mi istiyorsunuz? O zaman bizimle irtibata geçin, fikrinizi paylaşın, size yardımcı olalım.

Uyumlu

Geliştireceğimiz uygulamalar tüm akıllı cihazlarla uyumlu olarak çalışacak teknolojiye sahiptir.

Görsel Uyum

Uygulamalarımızı dilediğiniz renklerde ya da özellikte, son kullanıcı odaklı olarak geliştiriyoruz.

İstatistikler

Uygulama kullanıcılarının hangi zamanlarda ne sıklıkla uygulamanızı kullandığını, düzenli öğrenebilirsiniz.

Kısa Sürede Etkili

Uygulama geliştirme araçlarının vermiş olduğu kolaylık sayesinde çok kısa sürede daha fazla kullanıcıya erişebilirsiniz.

Mobil Oyunlar

Basit bir oyun hayatınızı değiştirebilir. İster yüksek grafiklerde, isterseniz basit bir algoritma ile yapılacak bir oyun sayesinde milyonlar kazanabilirsiniz.

Alttaki istatistik 2014 yılından 2018 yılına kadar mobil cihazlardaki oyunların milyar euro cinsinden toplam gelirini göstermektedir.


Oyun dünyasına olan ilgi göz önünde bulundurulursa bu sayıların ne kadar kolaylıkla büyüyeceği tahmin edilebilir.

Fikrinizi Hemen Bizimle Paylaşın
İletişim

Whatsapp : +90 (546) - 913 3401

E-Posta : iletisim@modsoftbilisim.comHakkımızda

Modsoft Bilişim Teknolojileri ve Arge San.Tic.Ltd.Şti., titiz, disiplinli ve akılcı yaklaşımı ile yazılım sorunlarına pratik çözümler getiren, girişimlerinde müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket eden, yenilik ve teknolojilere açık, araştırma ve geliştirmeyi kendine alışkanlık haline getirmiş bir oluşumdur.