Mondi Tire Kutsan Kâğıt Ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Kalite Kontrolü'nde Modsoft Teknoloji İle Çalışıyor

Blog / Mondi Tire Kutsan Kâğıt Ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Kalite Kontrolü'nde Modsoft Teknoloji İle Çalışıyor
Tire'de bulunan Mondi Tire Kutsan Kâğıt Ve Ambalaj Sanayi A.Ş., kalite kontrol yazılımını firmamız Modsoft Bilişim Teknolojileri'ne yaptırdı.

Mondi Tire Kutsan Kâğıt Ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Kalite Kontrolü'nde Modsoft Teknoloji İle Çalışıyor

Türk oluklu mukavva ambalaj sektörünün lider tedarikçisi Mondi Tire Kutsan, üretim ve denetim bantlarının daha sağlıklı işlemesi için ihtiyacı olan Kalite Kontrol Yönetimi Yazılımı için firmamız ile birlikte çalışmaya karar verdi. 

Firmamıza yapmış oldukları başvuru neticesinde yapılan analiz ile kalite kontrol süreçleri baştan sona incelenerek süreç yazılım ortamına dökülecek şekilde modellendi. Proje olarak hazırlanan sistem demoları ilgili birim ile yapılan görüşmeler ve düzenlemeler neticesinde gerekli revizeler yapılarak yazılım ürünü haline getirildi.

Nihayetinde 13 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşen kurulum ile firma, kalite kontrol sürecini tarafımızdan geliştirilen yazılım ile takip etmeye başlamıştır.


  Bu habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

  Yorum Yaz


 
İletişim

Whatsapp : +90 (546) - 913 3401

E-Posta : iletisim@modsoftbilisim.comHakkımızda

Modsoft Bilişim Teknolojileri ve Arge San.Tic.Ltd.Şti., titiz, disiplinli ve akılcı yaklaşımı ile yazılım sorunlarına pratik çözümler getiren, girişimlerinde müşteri memnuniyetini hedef alarak hareket eden, yenilik ve teknolojilere açık, araştırma ve geliştirmeyi kendine alışkanlık haline getirmiş bir oluşumdur.